Afdelingsbestyrelse

Bestyrelsen for Dansk El-Forbund København

En ikke helt fuldtallig afdelingsbestyrelse foran Tikøbgade nr. 9

Valgte bestyrelsesmedlemmer

Formand
Søren Mathiasen
Dansk El-Forbund
Tlf.: 35 86 50 06
Mobil: 21 59 71 65
sma@def.dk
Niels Bergløv
Dansk El-Forbund
Tlf.: 35 86 50 22
Mobil: 40 45 63 16
nbe@def.dk
 Lars Kræmer
Dansk El-Forbund
Tlf.: 35 86 50 34
Mobil: 23 30 42 18
lak@def.dk 
 Jan G. Larsen
Dansk El-Forbund
Tlf.: 35 86 50 38
Mobil: 40 45 63 24
jal@def.dk 
 Karen G. Nielsen
Dansk El-Forbund
Tlf. 35 86 50 14
Mobil: 40 81 63 14
kgn@def.dk
 René Gorski
Dansk El-Forbund
Tlf.: 35 86 50 20
Mobil: 92 43 77 83
reg@def.dk
 

Thor Flenskov
Dansk El-Forbund
Tlf.: 35 86 50 28
Mobil: 50 10 88 87
tfl@def.dk

 


Eksterne bestyrelsesmedlemmer

 

Frank Licht
G4S Security Services A/S
franklicht@mail.dk

 

 

FOTO PÅ VEJ

 

 

Jesper Bak Larsen
Københavns Lufthavne
j.larsen@cph.dk

Morten Ahrendt
Caverion Danmark A/S
m.ahrendt@hotmail.com

 

 FOTO PÅ VEJ

Rasmus Peter Henriksen
Kemp & Lauritsen
rph.elc@gmail.com

FOTO PÅ VEJ

Kim Vendelborg
HOFFMANN A/S
kim.vendelborg@gmail.com

  

 

Lars Rask Nielsen
DSB SV
rask007@gmail.com

 

 

Søren Jensen
Høyrup & Clemmensen
soeren.jensen88@gmail.com

 

Johnny Tindø
Bravida
jt@dbmail.dk

 

 

Flemming Henriksen
Kemp & Lauritzen
flhe@kemp.dk

Carsten Petersen
EL:CON Glostrup A/S
cp-petersen@webspeed.dk

FOTO PÅ VEJ

 

 

Søren Nielsen Schjølin
EL:CON glostrup
soren_schjolin@hotmail.dk


Suppleanter - listet op i rækkefølge efter antal stemmer

FOTO PÅ VEJ

Bjarne Friis Felby
Ajos Materiel A/S
friis.felby@gmail.com

Frank Jürgensen
Hareskov Electric
fmv9@live.dk

 

 

FOTO PÅ VEJ

 

Dennis Skov Strange
HØYRUP & CLEMMENSEN A/S

 

FOTO PÅ VEJ

 

Johnny Hoppe
Kemp & Lauritzen A/S
j_hoppe@live.dk

 

FOTO PÅ VEJ

 

Andreas Lenskjold
DSB Vedligehold A/S
lenskjold85@hotmail.com

 

 

FOTO PÅ VEJ

 

 

Brian Bixby
SIF Gruppen A/S
brian_bixby@hotmail.com
 

 

 

FOTO PÅ VEJ

 

William Steen Sjøberg
Kemp & Lauritzen A/S
william.sjoberg@gmail.com